26 Mart 2013 Salı

Lütvi Mestan: ‘Kasım Dal’ın başarılı olması için neden yok’

Hak ve Özgürlükler Hareketi Partisi (HÖH) Genel Başkanı Lütvi Mestan, Kasim Dal’ın kurduğu Hürriyet ve Şeref Halk Partisi (HŞHP) ile ilgili bir soruya cevap verirken başarılı olmaları için herhangi bir sebebin olmadığını belirtti.
Mestan, her zaman HÖH’ün seçmenini hedef alan kopya parti kurma girişimleri olduğunu kaydetti.

AJANS BG

3 yorum:
Write yorum
 1. Türk milletinin göz bebeği HŞHP ajan partisi HÖH'ü dünya tarihinden silecek.

  Ey HÖH son saniyelerini saymaya başla artık

  YanıtlaSil
 2. HÖH tarihin çürük sayfaları arasında kaybolup gidecek. Tarih yeniden yazılacak. Tarihçiler dönemleri ikiye ayıracaklar - HÖH dönemi ve HÖH'ün ölümünden sonraki dönem.

  YanıtlaSil
 3. Bulgaristan Turkleri degsiklik yapmak istiyorsak once DPS komunist partisini yok edip sonra da Turkiyedeki kurmus olduklari dernek ve satilmis dernek bakanlarindan baslamak gerek.Onlara soru sorup cezalandirmak gerek,nedense onlar 23 yildir Bulgar isimli Bulgaristan Turklerine DPS'yi ayakta tutmak icin once Turkiyede Turk isimlerinle,sonra da Bulgaristana onlarca DPS mafiyasindan kanli HARAM ve calma paralarlan odenilmis otobuslere doldurup birer kez daha Bulgaristanda oy verdirdiler.Umarim arttik milet birki levaya satilip oylarini DPS'ye vermez

  YanıtlaSil

Eleştiri sınırlarını aşan, kişi, grup ya da topluluğa hakaret, uygunsuz kelime, ırkçılık ve nefret söylemi içeren yorumlara yer verilmemektedir.