27 Nisan 2013 Cumartesi

Dışişleri Bakanlığı, Türkiye'de oy kullanmak isteyenlerin isimlerini yayınladı

Bulgaristan Dışişleri Bakanlığı, resmi internet sitesinde 12 Mayıs genel seçimleri için Türkiye'de oy kullanacağını beyan eden vatandaşların isimlerini yayınladı. Sitede ayrıca Türkiye'nin yanı sıra diğer ülkelerde de oy kullanmak isteyen ve dilekçe veren vatandaşların isimleri yer alıyor. 12 Mayıs tarihinde Türkiye'de oy kullanmak için dilekçe verenler bakanlığın sitesinden isimlerini kontrol edebilir.   
DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI 

4 yorum:
Write yorum
 1. Vay efendiler, Boyko Borisov'un akrabası da Turkiye'de yaşiyor galiba. Listede Borisov'a gördüm.

  YanıtlaSil
 2. Bakin fotografta gorunen listede bunca yillar sonra ve Turk isimlerini geriye alabilmek mumkun iken kac Turk var? Ayip, cok ayip.

  YanıtlaSil
 3. Birde Bulgar deyince bozuluyor sunuz değil mi soysuzlar sizi. Şu listeye bir bakar mısınız Allah aşkına. Ne dinine, ne diline, ne de ismine sahip çıkmayan topluma ne denilebilir ki. Kimliksiz, şuursuz ve kişiliksiz bir yaratıklar olabilirsiniz sadece. Artık kiliseleri de çoğaltın da bu iş tam olsun, potansiyel Bulgarlar var nasıl olsa.

  YanıtlaSil
 4. Buyuk Turkiye Devleti, Recep Tayyip Erdogan'a, Ahmet Davutoğlu'na,Büyükelçi İsmail Aramaz ve tun Turk siyasetcilerine ve Vatandasa sesleniyorum.
  Turkiyede tun Bulgar ve Hristiyan ismi tasiyan Musluman ve Turk'um diyen sugursuz ve namussuz Bulgaristan Vatandaslarini ve Turkiyede "Bulgar" olarak bilinen vatandaslari vatandasliklarini ellerinden alin ve hemen sinir disi edip Bulgaristana dostlari Bulgarlarin yanlarina geri gonderin,ki Turkiye'de baglim bizler Musluman ve gercek Bulgaristan Turklerini mahcup etmesinler
  Saygilar

  YanıtlaSil

Eleştiri sınırlarını aşan, kişi, grup ya da topluluğa hakaret, uygunsuz kelime, ırkçılık ve nefret söylemi içeren yorumlara yer verilmemektedir.