4 Nisan 2013 Perşembe

Enimehmedov, Doğan’ı tehdit etti


HÖH lideri Ahmed Doğan’a kurusıkı tabancayla saldıran ve şu anda tutuklu bulunan Oktay Enimehmedov, parmaklıkların ardından ikinci mektubunu yazarak Doğan’ı ve etrafındakileri tehdit etti. Enimehmedov, basına gönderdiği mektubunda ‘Ahmed Doğan ve onun vücudunun bir parçası olan etrafındaki kan emici sülüklerin, Ulusal Kültür Sarayı’nda meydana gelenleri bugünkü demokratik ortamda bir uyarı ve fırsat olarak algılasınlar’ diye yazdı. Enimehmedov, Doğan’a ve etrafındakilere siyasetten çekilmeleri için 'tavsiyede' bulunarak, bunu yapmadıkları takdirde ise Ulusal Koruma Teşkilatı’nın kendilerini halkın öfkesinden kurtaramayacağını savundu. 

2 yorum:
Write yorum
  1. Git yine mermisiz ve kurusiki tabancaylan onlardan birine saka yap da, gor kendini bak hepsi nasil savunacaklar arkadasini.Tutuklu da olsan tekme tokat maf edecekler..O adamlar Turk ve Musluman degiller unutmayin,

    YanıtlaSil
  2. Múslúmaanlik: AllahuTaalyanin Yazip Meleklerimiz tarafindan Hazreti Peygamberimiz Muhammed Aliesselyaama gonderdigi O kutsal kitaabimiz Ku,ani keriimi En içten kalbii olarak okur yazarlarina Ulemaglarimiza Múslumaan denir Túrklúge gelince GenellikleTurklúk úç çesiittir Bozkurt -Eski Osmanlilar,Selçuklular, Karahanlilar Bulgarlar DaTúrk boylarindandirlar fakaat.Múslúmaan degildirler bunlar Han Asparuh,la birlikte Balkan yarimadasinda 6,ci yuzlú yillarinda Roma Imperatórlugu tarafindan Hristiyanlastirilmislardir. Bu gún bizler.BGTúrklerin çogunlugu,da Diini Bilgilerden uzaktirlar Diini bilmiyen,Diini mekyaanlara:Camiiler Kiliseler Sinegoglara gitmiyen kisilerin Kulturunde Diini mercii kalmamistir ve iste o yúzden.Diin Anlamsizdir.Yaani Ne Múslúmaan ne Muusavii nede Hristiyaandir onlar Allahi Peygamberi Tanimiyaan kendilerini Tanrilar kadar búyúk hisseden Aadi ATEYISTTIRLERDENDIR.

    YanıtlaSil

Eleştiri sınırlarını aşan, kişi, grup ya da topluluğa hakaret, uygunsuz kelime, ırkçılık ve nefret söylemi içeren yorumlara yer verilmemektedir.