28 Nisan 2013 Pazar

HÖH: HŞHP saldırıyı reklam amaçlı kullanıyor


Nigar Cafer
Hürriyet ve Şeref Halk Partisi (HŞHP) Tsar Kaloyan İlçe Koordinatörü İsmail Kasabov, partisine ait seçim afişleri astığı için dövülmesinin ardından HÖH’ten olayla ilgili açıklama geldi.

HÖH Razgrad milletvekili adayı Nigar Cafer, basına yaptığı açıkllamada şöyle dedi:
Belediye meclis üyesi İsmail Kasabov otomobilini gösteriş amaçlı, HÖH ilçe seçim merkezi önündeki yeşil alana park etmiş” dedi. Aynı zamanda da, futbol karşılaşmasından dönen bir grup genç, merkezde kahvesini yudumluyormuş. İsmail Kasabov 18 yaşındaki İbiş Sali Salim’i yanına çağırmış ve vurmaya başlamış, bunun üzerine gencin arkadaşları da olaya dâhil olmuş ve bu üzücü sonuç ortaya çıkmış. Her iki taraf da yara almış. 18 yaşındaki genç beyin sarsıntısı geçirmiş ve vücudunun çeşitli yerlerinde morarmalar oluşmuş.
Cafer ayrıca, olayın propaganda amaçlı kullanıldığını ve vatandaşların oylarından %1’i için bile mücadele edemeyen bir koalisyonun, reklam yapmak istediğini vurguladı. 

................................................................................................................................................
İLGİLİ HABER:

4 yorum:
Write yorum
 1. oyleyse, bunu sizden öğrendi.

  YanıtlaSil
 2. DPS nin bu tek ve birinci saldirisi degil ve olmuyacagini da cok iyi biliyoruz.DPS 23 yildir halkimiza Bulgarlardan daha fazla tehtit ve baski edip analarimizi aglatti.HŞHP reklamini sizin usullerinizlen yapmiyor.Sise karsi ve gcekleri yuzunuze vuranlara saldirmak, tehtit etmek,yorumlarini silmek,sitelerinizden yasaklamak, mahkum etmek,kapatmak DPS'nin ve komunist diktatorlarin ussulari.

  YanıtlaSil
 3. Mafya iş başında. Nasıl kıvıracaklarını şaşırdırlar. bulgaristan'ın her tarafında aynı şeyi yapıyorlar. Sonra da insan haklarından bahsediyorlar, demokrasi diyorlar.Bulgaristan'da yaşayan Türklerin üzerindeki en karanlık güç DPS'dir. Devletin karanlık güçlerini kullanarak millet üzerinde baskı, yıldırma, şantaj, kaba güç vb her enstrumanı çalıştırmaktalar. Kene gibi halkımızın kanını emerek, onları korku imparatorluğu altında yaşamaya mecbur bırakmış bu partinin artık tarihin tozlu sayfalarında yer almasının vakti geldi geçiyor.

  YanıtlaSil
 4. hangi mac mis bu bursa besiktas mi sen isine baksan
  sizin ne bok oldugunuzu artik herkez ogrenecek bakalim hakkinizda tutulan dosyalar acilinca ne yapacaksiniz hangi futbol macini bahane edeceksiniz

  YanıtlaSil

Eleştiri sınırlarını aşan, kişi, grup ya da topluluğa hakaret, uygunsuz kelime, ırkçılık ve nefret söylemi içeren yorumlara yer verilmemektedir.