20 Nisan 2013 Cumartesi

Korman İsmailov, Erdoğan'la görüştü

Hürriyet ve Şeref Halk Partisi Genel Başkanı Korman İSMAİLOV, Ankara’da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü. 

 Erdoğan, yeni kurulan partinin, genç Genel Başkanı Korman İSMAİLOV’un ziyaretlerinden duydukları memnuniyetlerini belirttiler. Görüşme sırasında Hürriyet ve Şeref Halk Partisi’nin hedefleri, iki komşu ülke arasındaki ilişkiler, Bulgarıstan’da yaşayan Türk ve müslümanların yaşamı ve geleceği gibi konular görüşüldü. Büyük ekonomik ve kültürel gelişmelere sahne olan Türkiye’den daha geniş ve yakın işbirliği yoluyla Bulgaristan’ın sağlayabileceği faydalar uzerinde duran İsmailov “en önemli hedeflerimiz eğitim ve bölgelerimize istihdam yaratıcı hızlı yatırımların önünü açmaktır“ diye konuştu. HŞHP kurucularının verdikleri mücadeleyi, AK Parti’nin kuruluş günlerindeki verdikleri mücadeleye benzeten Sayın Erdoğan, “İnşallah önümüzdeki yıllarda, bizim geçmişte sağladığımız başarıyı tekrarlayacaksınız” dediler. Tayyip Erdoğan ve İsmailov 12 Mayıs 2013 seçimlerinin huzur içinde geçmesini ve Bulgaristan halkına hayır getirmesini temenni ettiklerini bildirdiler.

http://npsd.bg

4 yorum:
Write yorum
 1. Bu büyük bir işarettir, siyasetten anlayanlar için tabii. Bir sorun kendinize neden HÖH parisinden kimse Başbakanlan görüşemedi... gerçekten bu partinin başkanı ve yardımcıları ajan ise ve halkımıza zulüm etmişler ise... hangi Türk kendini affedebilir..

  YanıtlaSil
 2. Bulgaristan Turklerinin bir umudu, sicaklik ve isik yayan Gunesi var .O da HŞHP ve Korman kardesimiz.
  AKP ve Turkiye gec de olsa uyandilar ve dinsizlerin ve Bulgarlarin partisi DPS'ye destegini cektiler

  YanıtlaSil
 3. O da kimmis.Kendi basina bir sey yapmis mi simdiye kadar.

  YanıtlaSil
 4. AKPden alın oyları..:):):) Göçmenler size oy vermezler...

  YanıtlaSil

Eleştiri sınırlarını aşan, kişi, grup ya da topluluğa hakaret, uygunsuz kelime, ırkçılık ve nefret söylemi içeren yorumlara yer verilmemektedir.