28 Temmuz 2013 Pazar

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ geliyor


Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Ramazan Bayramı’nın birinci günü Kırcaali’de vatandaşlarla buluşacak. Başbakan Yardımcısı Bozdağ’ın bayramdan önce Bulgaristan’a geleceği bildirilirken, Kırcaali’ye gelmeden önce de Şumnu ve Filibe’de Türklerle bayramlaşması bekleniyor.
Bozdağ’ın Bulgaristan ziyaretinin resmi olmadığı kaydedildi.

BEKİR BOZDAĞ KİMDİR?
Bekir Bozdağ, 1 Nisan 1965'te Yozgat Akdağmadeni'nde doğdu. Babasının adı Mehmet Duran, annesinin adı Nuriye'dir. Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesini bitirdi. Yüksek lisansını Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Dinler Tarihi Anabilim Dalında tamamladı. Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Serbest avukat olarak çalıştı. 22 ve 23. Dönemde Yozgat Milletvekili seçildi. 61. Hükümette Başbakan Yardımcılığı görevini üstlendi. Orta düzeyde İngilizce ve Arapça bilen Bozdağ, evli ve 3 çocuk babasıdır.
 Ajans Bg

7 yorum:
Write yorum
 1. tüm türklerin ve müslümanların yaşadığı köylerini ve bölgelerini gösterin ve bildirin başbakan yardımcısına...,tek medet oradan gelecek..

  YanıtlaSil
 2. HÖH'le görüşecek mi

  YanıtlaSil
 3. Görüşmez bence. Çünkü ziyaret resmi değilmiş. yani istedikleri ile görüşür istedikleriyle görüşmez. Prokol kurallarına bağlı kalması gerekmiyor.

  YanıtlaSil
 4. Korman İsmailov'la görüşecektir ama kesin.

  YanıtlaSil
 5. Hosgeldin Bekir Bey

  YanıtlaSil
 6. Bekir Agamiz elbette hosgelmistir Bulgaristanimiza. Amma ve lakin 20 yildir gelenler gibi sadece nobetci karsilayicilarla gorusmese iyi olacak.

  YanıtlaSil
 7. DEĞERLİ BAŞKANIMIZ BOZDAĞ BULGARİSTANDAKİ SOYDAŞLARIMIZIN DURUMLARINI VE GELECEĞİNİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURARAK ONLARA AĞIRLIK VERMENİZİ TALEP EDİYORUZ

  YanıtlaSil

Eleştiri sınırlarını aşan, kişi, grup ya da topluluğa hakaret, uygunsuz kelime, ırkçılık ve nefret söylemi içeren yorumlara yer verilmemektedir.