19 Temmuz 2013 Cuma

Korman İsmailov: Arkamızda Türkiye var

Hürriyet ve Şeref Halk Partisi lideri Korman İsmailov, Bulgar basınına yaptığı açıklamada, Türkiye’deki yönetimin kendilerini desteklediklerini ve Hak ve Özgürlükler Hareketi Partisinden uzak durduklarını söyledi.


‘Kendimizi aldatmayalım. 20 yıldan fazla Türkiye HÖH’ü destekliyordu ancak yürüttükleri siyasetin Bulgaristan’daki Türkler ve Müslümanlar için yararlı olmadığını anladılar’ diyen İsmailov, Türkiye’nin HÖH’ün yolsuzluklarla ve komünist sistemin siyasi polisi konumundaki DS ile bağlı olduğunu anladığını kaydetti. 
Ajans Bg

.......................................................... İLGİLİ HABER ........................................................

HŞHP Kırcaali İl Merkezi neden kapalı...

16 Temmuz 2013 Salı


Genel seçimlerin ardından Korman İsmailov’un Genel Başkanı olduğu Hürriyet ve Şeref Halk Partisinin Kırcaali İl Merkezinin kapatılması şaşkınlığa sebep oldu. HŞHP’ye oy veren vatandaşlar, parti il merkezinin...

3 yorum:
Write yorum
  1. Türkiye sizi destekliyor ama böyle bir desteğe rağmen bir varlık gösteremediniz. Hata nerde

    YanıtlaSil
  2. türkiye destekliyordu şimdi ise sayın erdoğan kapıkuleden bile geçmesnize izin verilmemesini istedi

    YanıtlaSil
  3. Eyyy kendilerini yúkseklerde góren Kasim Korman arkadaslar.siz kimi kandirmaya çalisiyorsunuz Túrk milleti Bay Gahyolarin Komunist yalancilarina ne zaman kanmistir ki simdi kanacak Sayin Recep Tayyib Erdogan Senin anladigin bir kisi degildiir oDogruyu ve dúrústlúgú sever .O senin gibilerini daha dogusunda anlar kimin kim oldugunu sen bos ver o yalanlari artik, kendine sakla arkadas.Sayin Recep beyfendi.Bulgaristanda Túrklere ayrimcilik ve bólúcúlúk yapanlarin arkasinda durmaaz Erdogan birligin ve beraberligi sever, Milliyetçilerin Irkcilarin degil Demokrat ve sevecen olanlarin yanindadir Húrriyet ve Serev partisi adina demagolojiyle beslenen Serefsizlerin arkasinda asla ve asla durmaaz.

    YanıtlaSil

Eleştiri sınırlarını aşan, kişi, grup ya da topluluğa hakaret, uygunsuz kelime, ırkçılık ve nefret söylemi içeren yorumlara yer verilmemektedir.