21 Temmuz 2013 Pazar

Rafet Ulutürk: ‘Balkan damatları seyirci sandalyesine oturabilir’

Bultürk Derneği Başkanı Rafet Ulutürk, Bulgaristan’daki son siyasi gelişmeleri değerlendirirken Hürriyet ve Şeref Halk Partisi (HŞHP) için Genel politik tabloda izleri olmayan ama dışardan aldıkları paralarla Türkler arasında aktiflik gösteren HŞHP liderleri Korman ve Dal’ın yeni sahnede rol alması artık planlanmıyor dedi.
Ulutürk, isim vermeden son seçimlerde HŞHP’yi destekleyen bazı AK parti milletvekillerinin rolünü de yorumlayarak Bulgar politik sahnesinde alkışlanmak istenen Türkiye’den bazı Balkan damatları, dilimizi bilmediklerinden yanlış alkış tufanı başlamasına neden olmamaya dikkat etmeleri şartıyla, boş sandalye bulabilirlerse, ancak seyirci sıralarında oturabilirler dedi.

Ajans Bg

5 yorum:
Write yorum
 1. Рафет ким бу даматлар сюле бизе

  YanıtlaSil
 2. Ya kardeşim sandalyede otururu mu onlar, koltuk koltuk isterler.

  YanıtlaSil
 3. SAÇMA NE BU KISKANÇLIK KRİZİ.NERDEN BILIYORSUN OLITIKALARINI SEN İÇLERİNDE DEĞİLSİNKI SADECE DIŞARIDAN KULAKTAN DOLMA LAFLARI BİLİR KİŞİ TAVRINA BÜRÜNÜP YORUM YAZIYORSUN

  YanıtlaSil
 4. BAŞKAN GENE GÜNDEM YARATACAK ÇIKIŞINI YAPMIŞIN... DOĞRUYA DOĞRU...

  YanıtlaSil
 5. Bu cok oluyor artikherkese bir lafi var ya o buyuk vuyuk insanlar nefen korkuyorlar...

  YanıtlaSil

Eleştiri sınırlarını aşan, kişi, grup ya da topluluğa hakaret, uygunsuz kelime, ırkçılık ve nefret söylemi içeren yorumlara yer verilmemektedir.