29 Ocak 2014 Çarşamba

Göçmenler yüzünden CHP'den istifa etti

Tekirdağ'ın Ergene ilçesinde CHP Ergene İlçe Yönetim Kurulu üyesi Osman Korkmaz, "CHP Ergene ilçe yönetiminden Bulgaristan Göçmenlerine hak ettikleri değeri ve önemi verilmediğini hissettiğim" diyerek istifa etti. `


Ergene ilçesinde CHP'nin sandık kararı almasının ardından 6 aday adayından 4'ünün çekilmesi üzerine 2 aday adayının sandığa gitmesi ile sıkıntılar doruğa çıkmıştı. CHP Ergene İlçe Teşkilatı sıkıntıları bir türlü atlatamazken şimdi de yönetim kurulu üyesinin ile sarsıldı. CHP Ergene Teşkilatında göçmenlerin sesi olarak nitelendirilen Yönetim Kurulu Üyesi Osman Korkmaz istifa etti. Korkmaz, istifa dilekçesinde "Yönetim Kurulu üyesi bulunduğum Cumhuriyet Halk Partisi Ergene İlçe Yönetiminden Bulgaristan göçmenlerine hak ettikleri değeri ve önemi verilmediğini hissettiğim için bu şerefli ve onurlu görevimden istifa ediyorum" ifadelerini kaydetti.

IHA

1 yorum:
Write yorum
  1. CHP Millet Vekiili Sayin Osman Korkmaz kardesimi sonunda bu baskanin kótu´kalbli biri oldugunu anlamistir zamaninda iyiki farketmis ve ayrilmistir ne mutlu ona.CHP,nin úst yónetimlerinden birileri Balkanlardaki Bati Trakya Üskúp Prizren SayayBosna ve Bulgaritanli Soydaslari bi morel yada bir fikir úzere o yórelere ayak bastigini biz komsu olarak duymadik ve bilmiyoruz.CHP,li Adamlar iyilik için kediler gibi gózlerini yumarlar ammaa kendilerine yariyacak bir kúçúcúk kótúlúk dahi górúnce hani Simsek gibi arkadan ateslenirler fakat iyilik onlarin genlerinde bir zaman içinde konumlanmamistir Deniz Baykalin borazani Kemaal Kiliçlaar oglu beyfendi Kendi Menfaati için Ta Amerikayi boylar ama Balkanlardaki bir kardesi için kilini dahi kipirdatmaaz.T.C,nin Cumhur Baskani sayin Abdullah Gúl ve Basbakani Sayin Recep Tayyib Erdogan beyfendilere de Allah raazi olsun ki komsu úlkelerdeki Túrk azinliklarinin yaninda bulunuyorlar. yaani bizleri basibos birakmiyorlar.Bizler AnavatanTúrkiye disinda olan diger Ülkelerin insanlari olarak bi çesit Milliyetçiligi, irkçi tavurlar tasimasindan dolayi pek çok sevmeyiz Fakaat Sayin Devlet Bahçelinin Gúmúlcine ve Kircaalimize gelisi Bizleri Gayri Memnuunetti gózlerimizi sevinçgózyaslariyla doldurdu valla.Sagolsun vaarolsun.Allah bóyle guruulu kardeslerimizde bizi asla ayirmaz Iiisallah Amiin.

    YanıtlaSil

Eleştiri sınırlarını aşan, kişi, grup ya da topluluğa hakaret, uygunsuz kelime, ırkçılık ve nefret söylemi içeren yorumlara yer verilmemektedir.