İpler onursal başkanın elinde

24 Ağustos 2014 Pazar

Share this history on :
5 Ekim'de gerçekleştirilecek erken genel seçimler öncesinde HÖH partisinin Kırcaali seçim bölgesinden milletvekili adaylarının isimleri belirleniyor. 

Son sözü partinin Genel Başkanı Lütvi Mestan'ın değil de, onursal başkanı Ahmet Doğan'ın söyleyeceği kimse için bir sır değil. 

Aday olarak öne çıkan isimler arasında Erdinç Hayrulla, Mustafa Ahmed, Saliha Emin, Ayhan Etem, Mukaddes Nalbant, Remzi Osman ve Yüksek İslam Şurası Başkanı Şabanali Ahmed var. 

Şimdilik Remzi Osman'ın listede yer alacağına şüpheyle bakılırken, Recep Tayyip Erdoğan'ın yakın dostu olarak gösterilen Şabanali Ahmed'in ismi belirsizliğini koruyor. 

HÖH, 10 kişilik aday listesini 2 Eylül tarihine kadar açıklaması gerekiyor. 

Halihazırda partinin bölge teşkilatı liderleri, Sofya'da bulunan Ahmet Doğan'ın ofisi ile Kırcaali arasında mekik dokumaya devam ediyor. 

Aday listesi nihai şeklini alıncaya kadar da, adaylar konusunda kesin söz söylemek zor. Çünkü son sözü Ahmed Doğan'dan başkası söyleyemiyor. Doğan ise son anda değişiklik yapmıyor değil. 

Ajans Bg

0 коментара:

Yorum Gönder

Eleştiri sınırlarını aşan, kişi, grup ya da topluluğa hakaret, uygunsuz kelime, ırkçılık ve nefret söylemi içeren yorumlara yer verilmemektedir.