12 Kasım 2014 Çarşamba

Lütvi Mestan: 'Kimseyi gammazlamadım, aksini ispat edin siyaseti bırakıyorum'

HÖH lideri Lütvi Mestan, geçtiğimiz günlerde parlamentoya bağlı dosyalar komisyonu tarafından komünist dönemin istihbarat örgütü DS'ye çalıştığını gösteren belgelerin açıklanmasının ardından konuyla ilgili iilk defa görüş bildirdi.
Mestan, açıklananın dosya olmadığını, sadece bir kayıt belgesinin olduğunu belirterek, '1978 yılında askerlik görevimi yapıyordum, 17 yaşındaydım ve söz konusu kayıt belgesi de işte o dönemden. Daha sonraki üniversite öğrenciliğim ve öğretmen olarak çalıştığım dönemde tek bir ihbarım olmadı. Bunun aksini kanıtlayan olursa siyaseti ve HÖH liderliğini bırakacağım' dedi. 
DS'nin ajanı olmadığını vurgulayan Mestan, eskerlik görevini yerine getirdiği dönemde isminin kaydedildiğini söyledi.

Ajans Bg

3 yorum:
Write yorum
  1. Mestan senin eligindeki sat 150 000 avro sana oy veren halk parisan.25 yildir gelmeyen haki ariyor caresizcee

    YanıtlaSil
  2. Yapma ya bak sen simdi Mestanin kolundaki o 150000 oyroluk kol saatini nerden çikardin yoksa birader sendenmi aldi saatin faturasini mi sen kestin kafadan doldurma laflari kafaniza alipda óylesine bos bos konusmayin.Mestan artik 50 nin ústúnde islanmis kurunmus biri o yaani senin ve senin gibilerin dedikleri kadar salak degil herhalde okadar parayla kalkipta bir kol saati alacagina Llúks bir Ev veya .villa gibi bir sey yapar.

    YanıtlaSil
  3. Ne yani gidipte gavura mi oy verelim !

    YanıtlaSil

Eleştiri sınırlarını aşan, kişi, grup ya da topluluğa hakaret, uygunsuz kelime, ırkçılık ve nefret söylemi içeren yorumlara yer verilmemektedir.