HÖH milletvekillerinden, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası ziyareti

19 Ocak 2015 Pazartesi

Share this history on :
Hak ve Özgürlükler Hareketi Partisi Burgaz Bölgesi Milletvekili Hüseyin Hafızov ve Şumnu Bölgesi Milletvekili Aydoğan Ali, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) ziyaretleri esnasında Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt ile görüştü.
Milletvekilleri, tanışma ziyareti gerçekleştirdiklerini ve fikir alışverişinde bulunarak birlikte güzel projelere imza atmak istediklerini söyledi.

Bulgaristan’daki yatırım fırsatları hakkında bilgi veren milletvekilleri, "Bulgaristan’da fırsatlar çok fazla. Bu fırsatlardan Türk İş adamları faydalansın istiyoruz. Yeni dönem milletvekilleri olarak fırsatları birlikte değerlendirip her iki taraf için de faydalı olacak projelere imza atmak istiyoruz" diye konuştu.

Zıpkınkurt ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nın Bulgaristan ile yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi. Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nın Burgaz TSO ile sıkı işbirliği içinde olduğunu söyleyen Zıpkınkurt, "Bulgaristan’daki fırsat sektörleri ve iş adamlarımızın faydalanabileceği teşvikler hakkında bize vereceğiniz bilgiler doğrultusunda üyelerimizi yönlendiririz. Yapılacak işbirliği ile Bulgaristan ile ticari işbirliğimiz artacaktır" diye konuştu.

0 коментара:

Yorum Gönderme

Eleştiri sınırlarını aşan, kişi, grup ya da topluluğa hakaret, uygunsuz kelime, ırkçılık ve nefret söylemi içeren yorumlara yer verilmemektedir.