Digitürk Bulgaristan'a geliyor

Digitürk Bulgaristan'a geliyor. Yayın platformundan yapılan açıklamada 'Türkiye’nin ilk ve lider dijital yayın platformu olarak, yurt dışındaki  penetrasyonu geliştirme hedefimiz doğrultusunda yeni bir adım daha atarak Digiturk yayınlarını Bulgaristan’daki izleyicilerin hizmetine sunacağımız yeni bir anlaşmaya imza atıyoruz' denildi.


İmzalanan yeni iş ortaklığı anlaşmasıyla Bulgaristan’da yaşayan izleyiciler Türkiye Süper Ligi maçları ile Digiturk kanallarındaki film, dizi ve daha pek çok özel içeriğe daha kaliteli, hızlı ve kolay erişebilecek.

Ajans Bg

3 yorum

  1. GUZEL BIR HABER. GELSIN LIG TV

    YanıtlaSil
  2. Yunanistana ayit Hellaassat,in çalisma omrunun çok yakinda bitecegi kesindir Umariz Bulgaristan Turkiye arasinda Turk sat uydu alici merkeziylede bir anlasma duzenlenir boylece bu fursattan birlikde yararlanmis oluruz ve iki ulke bir Uydudan yayin alma firsati dogar ve bizler Turkiye Balkanlar ve Bulgaristan RADYO VE TELEVIZYON YAYINLARINI BIR UYDUDAN SEYIRETMIS OLURUZ.

    YanıtlaSil
  3. cok guzel haber tarih belumi

    YanıtlaSil

Eleştiri sınırlarını aşan, kişi, grup ya da topluluğa hakaret, uygunsuz kelime, ırkçılık ve nefret söylemi içeren yorumlara yer verilmemektedir.