Gaziosmanpaşa Belediyesinden 2 bin 400 kişilik iftar

19 Haziran 2015 Cuma

Share this history on :
Hasan Tahsin Usta
İstanbul Gaziosmanpaşa Belediyesi, Ramazan ayı vesilesiyle ‘Kardeş Belediyesi’ olan Kırcaali’de ‘Kardeşlik İftarları’ verecek.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta’nın öncülüğünde gerçekleştirilecek Kardeşlik İftarları kapsamında Kırcaali merkez, Kirkovo ve Mestanlı ilçelerinde 26-27-28 Haziran tarihlerinde iftar sofraları kurulacak.

Kırcaali’de yaşayan Müslümanlara yönelik gerçekleştirilecek iftar programları kapsamında Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından toplamda 2 bin 400 kişilik iftar sofraları kurulacak.

27 Haziran tarihinde Kırcaali merkezde verilecek iftar programına katılacak olan Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, aralarında Kırcaali Belediyesi ve Valiliğim de bulunduğu resmi kurumlara birer nezaket ziyareti gerçekleştirecek.

Gaziosmanpaşa’da yaşayan Kırcaali kökenli 100 kişilik bir grup da, Kardeşlik İftarları’na katılmak üzere Kırcaali’ye gelecek. 

KARDEŞLİK İFTARLARI PROGRAMI:

Kirkovo - 26 HAZİRAN 2015 CUMA (600 kişilik)
Kırcaali Merkez - 27 HAZİRAN 2015 CUMARTESİ (1200 kişilik)

Mestanlı – 28 HAZİRAN 2015 PAZAR (600 kişilik)

Ajans Bg

0 коментара:

Yorum Gönder

Eleştiri sınırlarını aşan, kişi, grup ya da topluluğa hakaret, uygunsuz kelime, ırkçılık ve nefret söylemi içeren yorumlara yer verilmemektedir.