Lütfi Mestan doğum gününde partiden gidiyor

23 Aralık 2015 Çarşamba

Share this history on :
Hak ve Özgürlükler Hareketi Partisi (HÖH) Genel Başkanı Lütfi Mestan’ın yarın doğum gününde görevden alınacağı bildirildi. 

Parti yönetimine yakın kaynaklar, HÖH’ün onursal başkanı Ahmet Doğan’ın böyle bir karar aldığını belirtirken, doğum gününün özellikle seçildiğini ifade ediyor.

Parti kurmayları, Lütfi Mestan’ın önemli konularda kendisiyle danışmadığını söyleyen Doğan’ın, özellikle Türkiye’ye yakın durması nedeniyle Metan’dan memnun olmadığını aktardı.

DOĞAN’IN KONTROLÜNDEKİ MEDYALAR KARA PROPAGANDAYA BAŞLADI

Öte yandan Ahmet Doğan’ın kontrol ettiği medya kuruluşları bugün öğle saatlerinde Lütfi Mestan’a karşı kara propagandaya başladı.  Onlarca karalama haberinin arasında özellikle öne çıkan Mestan’ın Bulgaristan’ın Polonya ile yaptığı askeri uçak bakım ve onarım sözleşmesnin ayrıntılarını Türk büyükelçiliğine sızdırdığı iddiasının yer aldığı haber oldu.

Ajans Bg

Kahin Baba Vanga'dan 2018 kehanetleri

Tarih boyunca yaptığı kehanetleri ile uluslararası kamuoyunda tanınan ve 1996'da hayatını kaybedenBaba Vanga'nın 2018 için iki kehanette bulunduğu ortaya çıktı. 11 Eylül saldırılarını bilen...