Lütfi Mestan doğum gününde partiden gidiyor

Hak ve Özgürlükler Hareketi Partisi (HÖH) Genel Başkanı Lütfi Mestan’ın yarın doğum gününde görevden alınacağı bildirildi. 

Parti yönetimine yakın kaynaklar, HÖH’ün onursal başkanı Ahmet Doğan’ın böyle bir karar aldığını belirtirken, doğum gününün özellikle seçildiğini ifade ediyor.

Parti kurmayları, Lütfi Mestan’ın önemli konularda kendisiyle danışmadığını söyleyen Doğan’ın, özellikle Türkiye’ye yakın durması nedeniyle Metan’dan memnun olmadığını aktardı.

DOĞAN’IN KONTROLÜNDEKİ MEDYALAR KARA PROPAGANDAYA BAŞLADI

Öte yandan Ahmet Doğan’ın kontrol ettiği medya kuruluşları bugün öğle saatlerinde Lütfi Mestan’a karşı kara propagandaya başladı.  Onlarca karalama haberinin arasında özellikle öne çıkan Mestan’ın Bulgaristan’ın Polonya ile yaptığı askeri uçak bakım ve onarım sözleşmesnin ayrıntılarını Türk büyükelçiliğine sızdırdığı iddiasının yer aldığı haber oldu.

Ajans Bg

3 yorum

  1. Anlaşılan Lütfi MESTAN yeniden doğdu. Lütfi MESTAN her zaman Başkan kalacak ve BAŞKAN kalacak. Rus ajan kopartması Amet, son kozlarını oynamakta.

    YanıtlaSil
  2. Değerli Türk kardeşlerim .Hepimiz bilmeliyizki BG.Türkü çok acılar çekti tüm bunlar Ahmet Doğan gibi Rus ajanlarının yüzünden zavallı halkımızın başına gelmeyen kalmadı bunlar hepsi Todor JİVKOVUN ÇÖPÇÜLERİ YİNEDE BU GÜN SAHNEDE İLER bu değerli kardeşlerimiz bunlara öyle bir ders vermelidirki bir daha kendilerine gelemesinler

    YanıtlaSil
  3. http://www.dailymotion.com/video/xd8lcv_yaniyorum-hele-kardes-turkuler_music

    YanıtlaSil

Eleştiri sınırlarını aşan, kişi, grup ya da topluluğa hakaret, uygunsuz kelime, ırkçılık ve nefret söylemi içeren yorumlara yer verilmemektedir.