BAHAD, Lütfi Mestan’a desteğini açıkladı

HÖH Partisi Onursal Başkanı Ahmed Doğan tarafından partiden uzaklaştırılan Lütfi Mestan’a bir göçmen derneği daha destek verdi.  

Balgöç ve Bultürk derneklerininden sonra Balkanlar’da Adalet, Haklar ve Kültür Derneği de (BAHAD) Mestan’a desteğini açıkladı.
 Bursa’da bir araya gelen dernek yönetimi ve çok sayıda üye, Mestan’ın bu şekilde görevden uzaklaştırılmasını kabul etmediklerini belirtti.
 BAHAD Bşkanı  Şükrü Altay, Bulgaristan Türklerinin Ahmed Doğan’dan kurtulması gerektiğini kaydetti. 

(Erdoğan Doğu Ajans Bg Bursa muhabiri)3 yorum

  1. Başkan, bir defa ne şekilde konuşacağını öğrenmen gerekiyor. Elbette Ahmet ajanını hiç ama hiç istemiyoruz. Zira orada kasılıp konuşurken, yanındaki takkeli adam kahvesini içmesi hiç hoş değil. Lütfen toplumla barışık olalım ve Toplumla alay etmeyelim.

    YanıtlaSil
  2. Değerli kardeşim bu arkadaşlar canı pahasına mücadele ederken belkide sen doğmamıştın ne yazıkki bu arkadaşlar yıllarca yılmadan hapislerde çok yorulmalarına rağmen yine mücadele uğrunda koşan kahramanlarımıza dil uzatmanı nefretle kınıyoruz

    YanıtlaSil
  3. kahve içmesinin nesi zorunuza gitti? Bu insanlar bu davanın gerçek sahipleridir. Birçoğunuz evde kahvesini içerken onların yaşadıklarını dahi bilmiyorsunuz. kibarlığın mı tuttu?

    YanıtlaSil

Eleştiri sınırlarını aşan, kişi, grup ya da topluluğa hakaret, uygunsuz kelime, ırkçılık ve nefret söylemi içeren yorumlara yer verilmemektedir.