Şabanali Ahmed: ‘Yeni parti yakında geliyor’

Lütfi Mestan’ın görevden uzaklaştırılmasının ardından HÖH Partisinden istifa eden Kırcaali milletvekili Şabanali Ahmed, yeni siyasi parti kuracaklarını söyledi.
Yeni partinin çok yakında kurulacağını belierten Ahmed, yeni oluşumla ilgili halktan ve kamuoyundan büyük destek aldıklarınının altını çizdi. 
Ahmed, ‘Biz bu toplumun çıkarlarını güdecek, Türkiye ile ilişkilerini iyi tutacak, buradaki hak, hukuk ve özgürlüklerini, her şeyini savunacak, ama aynı zamanda, kendi varoluş sebeplerini, milli kimliğini ve dini aidiyetini koruyacak, yaşam standartlarını yükseltecek, maddi özgürlüklerini sağlayacak şekilde yeni bir yapı ve siyasi oluşum olması gerekir diye düşünüyoruz’ dedi.

Ajans Bg

5 yorum

 1. Sayın vekilim sabırsızlıkla beklemekteyiz Bu ajanlara artık dur demeliyiz

  YanıtlaSil
 2. Nerdeymişler bugüne kadar ?
  Bunların yapılması için 1991 den beri zamanları vardı .
  Nerdeydiler ? Kimi kandıracaklar ? Hadi ordan hadi hadi ...üçkağıtçılar
  Onca yıldır milletini düşünmeyenler akıllanmış breh breh alabalanitsalar sizi

  YanıtlaSil
 3. "Üç adsızın yorumundan başka yorum yok.Sonuç:BG Türkleri uyumakta."Uyuyan halklar ya ölür ya da başka halkların kölesi olur"demiş Atamız.Şabanali kardeş, "PAVEL"i(L.Mestan)yeni kurulan Partinin bünyesine al,"SAVA"yı en iyi o tanır.İki ajanı karşı karşıya getir ki yeni kurulacak parti yeni bir sayfa açabilsin.

  YanıtlaSil
 4. Yeni kurulacak siyasi oluşum, Başta Balkan ve Bulgaristan Türklüğüne inşallah faydalı olur. Birileri burada sitem ederken ve Neredeymişler bu güne kadar diyeceğine, adama soru sorarlar? Ya senin gözlerin nereye bakıyordu? Sen neredeydin bu güne kadar? Beynini çalıştırıp biraz düşün ! Zaman eleştiri zamanı değil, kurulacak yeni partinin etrafında birleşme zamanıdır.

  YanıtlaSil
 5. BIZIM HALKIMIZ HER SEYI BIRAZ GEC ANLAR AMA ANLAAAR

  YanıtlaSil

Eleştiri sınırlarını aşan, kişi, grup ya da topluluğa hakaret, uygunsuz kelime, ırkçılık ve nefret söylemi içeren yorumlara yer verilmemektedir.