Şabanali Ahmet: 'Doğan, halka servis edildi'

Bağımsız milletvekili Şabanali Ahmet, Anadolu Ajansı'na yaptığı açıklamada, Lütfi Mestan'ın görevden hukuksuz alındığını belirtti. Ahmed Doğan'ın 1990 yılında gizli servisler tarafından halkın önüne servis edildiğini kaydeden Ahmet, HÖH Partisinin 26 yldır halkın menfaati için çalışmadığını vurguladı. Açıklamanın tamamını videodan izleyebilirsiniz.

2 yorum

  1. Sevgili Türkan Çeşme Milletvekili, Eğer Türkan Şehid olmasaydı, şu anda hiç biriniz bu durumda olamazdınız. Sn Mestan görevden alındığı için, şu anda baş kaldırma durumundasınız. Elbette (amet) denen rus ajanını zaten tashih etmiyoruz. Ancak bu güne kadar geçen zaman içerisinde sizler neredeydiniz, gözleriniz nereye bakıyordu?..... (amet) ağanız bu alı koyma işlemini yapmasaydı, acaba bunları konuşabilecek miydin? LÜTFEN SAADETE GELELİM ve ADAM GİBİ Türk Ahalisine Yönelik SİYASET YAPILSIN....!!!! YAPALIM..........!!!!!!

    YanıtlaSil
  2. Sevgili dostlar Ahmet Doğan BİZLERİN YANINA NEDEN GETİRİLDİ hapiste kalan kardeşlerimizin iç yüzünü öğrenip DS ye aktarmak KGB ajanı olarak görevliydi BG TÜRKLERİ ARTIK AKLINI BAŞINA TOPLAMALI bundan sonra bu ajanların tuzağına gelmeyelim

    YanıtlaSil

Eleştiri sınırlarını aşan, kişi, grup ya da topluluğa hakaret, uygunsuz kelime, ırkçılık ve nefret söylemi içeren yorumlara yer verilmemektedir.