Vedat Ahmed: 'Güvenden dolayı delegelerimize teşekkür ediyorum'

25 Ocak 2016 Pazartesi

Share this history on :
Dün Bulgaristan'ın dört bir yanından 976 delegenin katılımıyla gerçekleşen Olağan Millî Müslümanlar Konferansında kurumumuza bağlılıklarından ve şahsımı Yüksek İslâm Şurası Başkanlığına lâyık görerek gösterilen güvenden dolayı bütün delegelerimize teşekkür ediyorum. Allah, bizi yolunun hizmetkârı omak lütuf ve bahtiyarlığından mahrum bırakmasın. Bu zorlu vazifemizi lâyık-ı vechile yerine getirmeyi nasip etsin!

Благодаря на 976-те делегата, които на проведената вчера редовнаНационална мюсюлманска конференция изразиха подкрепата си към институцията Мюсюлманско изповедание и с доверието си ме удостоиха с високата длъжност председател на Висшия мюсюлмански съвет.
Моля се на Аллах да не ни лиши от удоволствието и благодатта да Му служим и да сме служители на Неговия праведен път. И да ни удостои с честта да изпълним успешновъзложената ни тежка отговорност!


Vedat Ahmed
Yüksek İslâm Şurası Başkanı

Kahin Baba Vanga'dan 2018 kehanetleri

Tarih boyunca yaptığı kehanetleri ile uluslararası kamuoyunda tanınan ve 1996'da hayatını kaybedenBaba Vanga'nın 2018 için iki kehanette bulunduğu ortaya çıktı. 11 Eylül saldırılarını bilen...