Delyan Peevski: ‘HÖH Bulgar partisidir ve öyle de kalacak’

Delyan Peevski, kendisine Türkiye’ye giriş yasağı konulduğu yönündeki haberleri yorumladı.

Peevski, Focus haber ajansına yaptığı açıklamada  Eğer yasak gerçekse demek ki Ahmed Doğan’ın tutumu doğruymuş ve amacına ulaşmış, o da Bulgaristan’ın ulusal çıkarlarını korumak. HÖH’ün Bulgar partisi olması ve oyle kalması birilerini rahatsız ediyor ve tepki görüyor. Lütfi Mestan’ın ve Türkiye’nin Sofya Büyükelçisinin Bulgaristan karşıtı tutumu ve ya herhangi bir yasak ulusal çıkarları koruma yolundan beni vazgeçiremez dedi. 

Ajans Bg

2 yorum

  1. Çok iyi olmus Túrkiye tekmesi nasil poponuzu acittimi KGB Milli Istihbaraat ve Rus ajanligi iste bóyle olur.Milli dayanisim dendiginde sizler kimi teskiil ediyordunuz Bulgaristanimi yoksa Rusya Federasyonunumu Bulgaristan Nato úlkesi Túrkiye cumhurietide nato ulkesi Iksinin arasinda Milli irade diye bir sey yok peki siz neyin pesindesiniz Aslen bugúnden itibaaren sizin maskeniz dústú artik mafoldunuz Túm bati dúnyaasi sizi górdú artik bir Rus mafyasinin ózel Ajanlari oldugunuzu BSP,le simsiki sarilin ki sizi artik sadece yasli Komunistler tutar bundan ótesi artik isiniz batakdir size hiç bir kimse sayip çikmaaz haberiniz olsuun.simdi D.Peevski Amed aganla ikiniz artik o yesil kartlari poponuza sokun eyimi.

    YanıtlaSil
  2. Geri zekyalı bu dediğine inanıyormu acaba Türklerin oylarıyla saltanat sürdünüs nasıl Bulgar partisi olabilirsinis. Otobüsler dolusu Türkiyeden giden seçmenlere ne demeli. Seçimlerde görüşürüs.

    YanıtlaSil

Eleştiri sınırlarını aşan, kişi, grup ya da topluluğa hakaret, uygunsuz kelime, ırkçılık ve nefret söylemi içeren yorumlara yer verilmemektedir.