Hafizov’dan Karadayı’ya: ‘Her şeye rağmen Müslüman kardeşimsin’

Hak ve Özgürlükler Hareketi Partisinde (HÖH) sinirler gerildi. 
Parlamentonun bugünkü oturumunda HÖH Eş Başkanı Mustafa Karadayı, milletvekili Hüseyin Hafızov’a herkesin önünde ‘bokluk’ diyerek hakaret etti.

Bir politikacının ağzına yakışmayan bu hakerete Hafızov ise ‘Her şeye rağmen Müslüman kerdeşimsin’ diye cevap verdi.

Karadayı'nın bu hakaretine yine HÖH'ten Stanislav Anastasov el işareti yaparak destek verdi. 

Karadayı’nın etrafında bulunan milletvekillerinin de duyduğu ‘bokluk’ sözü parlamento çatısının altında söylenmesi şaşkınlık yarattı ve HÖH’te DOST partisinin kurulması nedeniyle sinirlerin gergin olduğu yönünde yorumlara sebebiyet verdi.

Ajans Bg

4 yorum

 1. Kaybetmeyi ahlaksız bir kazanca tercih et.İlkinin acısı bir an,ötekinin vicdan azabı bir ömür boyu sürer.Bazı idealler okadar değerlidir ki,o yolda mağlup olman bile zafer sayılır.Bu dünyada bırakacağın en büyük miras ONUR ve DÜRÜSTLÜKTÜR.Hafızof'un Karadayı'ya verdiği cevap hepimize örnek olsun.Ağzına sağlık,İnsan evladı böyle olmalı.SAYGILAR.

  YanıtlaSil
 2. Çok ayıp sıze yakışanı yspın sizlere oyverenerıde duşunun bıraz sonradan pişman olmayım alahtan korkum inancınızvarsa bırazçık ve seçmenızden


  YanıtlaSil
 3. Yaziklar olsun sana Karadayi

  YanıtlaSil
 4. Karadayi o soyledigi sozu asil kendine soylemesi gerekiyor niyese o soyledi soz gibi o kendisi aslinda.
  Yaziklar olsun sana Karadayi

  YanıtlaSil

Eleştiri sınırlarını aşan, kişi, grup ya da topluluğa hakaret, uygunsuz kelime, ırkçılık ve nefret söylemi içeren yorumlara yer verilmemektedir.