HÖH, tepkiler üzerine Türkçe bölümü hatırladı

Ajans Bg'nın haberinden sonra yoğun tepki alan HÖH, resmi internet sitesine tekrar Türkçe bölüm koymaya karar verdi. 

Lütfi Mestan’ın partiden ihracının ardından HÖH partisi, resmi web sitesinden Türkçe bölümü tamamen kaldırmıştı.  Partinin sitesindeki Türkçe bölümün yapım aşamasında olduğu belirtiliyor. Türkçe bölümün kaldırılmasına tepki gösterenler, 'inşallah yapım aşaması bir sonraki seçimlere kadar uzamaz' diyor. 

Ajans Bg

İLGİLİ HABER:

HÖH, Mestan’dan sonra resmi internet sitesindeki Türkçe bölümü de sildi


Lütfi Mestan’ın partiden ihracının ardından HÖH partisi, resmi web sitesinden Türkçe bölümü tamamen kaldırdı. Mestan’ın genel başkanlıktan uzaklaştırılmasından sonra HÖH’ün internet sitesinden Mestan’la ilgili yazılar ve onunla birlikte partiden...


2 yorum

  1. HÖH Ataka'dan hiç bir farkı kalmadı ,ikiside türk duşmanı ikiside rus dostu bendce birleşsin.Aynı kukla oynatıcının kuklaları.Türk herşeyi affeder ama hağinliği asla

    YanıtlaSil
  2. HOH Türkçe sitesinde acti ama Sezgin abinın kurdugu KircaalidekiTurkce radyo Ajans FM Stüdyosunu 4yildir halen yayin hayaatine konulamadi peki bunun binedeni varmiydi tabiiyki yook Amaç sadece Ahmed Doğanın Bulgaristanda Turk gençliğinin Turkcesini kayiplamak ve suphesizce Bulgarlara tabi kalinmasi ve boylece bizim genclerimizin sinsice Asimile olmalaridir.

    YanıtlaSil

Eleştiri sınırlarını aşan, kişi, grup ya da topluluğa hakaret, uygunsuz kelime, ırkçılık ve nefret söylemi içeren yorumlara yer verilmemektedir.