Mustafa Karadayı: ‘Mars’tan da adam gelse biz Doğan’ı destekleriz’

HÖH Partisi eş başkanlarından Mustafa Karadayı, partisinin Kırcaali İl Gençlik Teşkilatının toplantısında yaptığı konuşmada ‘Mars’tan da adam inse biz yine de Ahmed Doğan’ı destekliyoruz’ dedi.

Karadayı, partili gençlere yaptığı konuşmada, Lütfi Mestan’ın partiden ihraç edilmesinin Türkiye, Rusya veya düşürülen Rus uçağıyla ilgisi olmadığını belirterek, Mestan’ın görevinde başarılı olamadığını kaydetti.


Ajans bg

9 yorum

 1. Sen Ahmet Doağnı destekleye bilirsin, zira sizleri destekleyecek halkı bulabilir misin .... ulan gavak.

  YanıtlaSil
 2. Boyunun olcusunu alacaksın seçimde KARAAYI

  YanıtlaSil
 3. karadayıııı, adını taşıyorsun. dayılığın artık kara oldu. başını dik tutmakla gurur verici iş yapmak olmuyor. türm insanların çeyrek ömrünü sadece umutlarla sarfettiniz. boğulan samana tutunur gibi boş boş çabalrdasınız.

  YanıtlaSil
 4. Sayın Karadayı belliki sizler KGB ajanlari birbirinizden vazgeçemezsiniz yeter artık alın başınızı gidin eğer ısrar ederseniz halk sizleri O koltuktan atmasını bilir

  YanıtlaSil
 5. Karadayı bu kafa ile kıyamete kadar kara kalacaksınız Karabulak köy sakinlerini karalamaya hakkın yoktur Ne zaman geçmişini unuttun Ama bunları halk sizlere çok ağır biçimde soracak

  YanıtlaSil
 6. Halk hepinizi sandığa gömecek inşallah.

  YanıtlaSil
 7. haklisin sayin KARAAYI ancak mars tan getirirseniz alirsiniz oy,
  bilin ki gecti kircaalinin pazari surunuz eseginizi boyananin sarayina

  YanıtlaSil
 8. BOS BOS KONUSUYOSUNUZ. GORDUNUZ KASIMI MESANDA AYNISI OLACAK. GELDII GIBI GIDECEK.

  YanıtlaSil
 9. Dostunu Dúsmanlarinan ayiramiyal Kara Ayi DayilarAMetler Maymunlar Artik sonunuz geldi Sizi Dostça Bulgaristandan Rusyaya Postaliyacagiz sizi gidi Irk Hirsizlari sizi artik maskeniz dústú 27 yilda tum Bulgaritan túrkúnún gózúnden dústúnúz artik ne yapsanizda sizi bu halk kabul górmez sizi Rusofiller siziii.sizi olsa olsa sadece Savanin baskanliginda bir miliyon 600 bin levalik borç verdiginiz Rus filozovu.Volen Sayderov kurtarir siz gidin artik Volenin yanina sizler bundan sonra sadece Oponeniniz ATAKAyla beraber olabilirsiniz ***Nasional ATAKA***DPS*** = KGB Ruskiy anti demokratizim nasional sosyalo fasizim.

  YanıtlaSil

Eleştiri sınırlarını aşan, kişi, grup ya da topluluğa hakaret, uygunsuz kelime, ırkçılık ve nefret söylemi içeren yorumlara yer verilmemektedir.