Bahri Ömer gitti İzzet Şaban geldi

Lütfi Mestan’ın HÖH genel başkanlığından kovulmasından sonra istifa eden partinin Kırcaali il başkanı Bahri Ömer’in yerine İzzet Şaban seçildi.

Kırcaali’de gerçekleştirilen HÖH İl Konferansında İzzet Şaban tek aday olarak partinin il teşkilatı liderliğine seçildi.
 Şaban, 481 delegen 444’ünün oyuna alarak HÖH İl Başkanlığına seçildi.  Kırcaali’deki yerel gözlemciler, Şaban’ın il başkanlığına seçilmesine rağmen partinin bölgedeki kararlarıyla ilgili son sözü Hasan Azis’in söyleyeceğini belirtiyor.
 Azis’in, HÖH Merkez Yürütme Kuruluna seçildiğini ve Lütfi Mestan’ın DOST partisinin kurulma aşamasında Kırcaali’nin önemli bir bölge olduğu hatırlatılarak Azis’e özel yetki verildiği savunuluyor.
 Ajans Bg

2 yorum

  1. DEMEK KIRCAAL'DE DE AYNI YONTEM UYGULANIYOR SOFYADAKI GIBI. ONURSAL BASKAN AHMED DOGAN SOFYADA. KIRCAALIDE DE ONURSAL BASKAN AZIS BIR NEVI..

    YanıtlaSil
  2. Önceleri "Yanlış hesap Bağdattan döner"deniyordu.Bağdat artık kendi hesabını yapacak durumda değil.Eğer Kırcaali'de yapılan hesap yanlışsa şimdi nereden geri dönecek bilinmiyor.Bilinen şu:D(p)S Jivkov rejiminin devamı.D(p)S kadroları eski rejimin sermayesini kullanarak BG'de ekonomik çarkı ellerinde tutuyor.Avrupa Fonlarını'da onlar ve yandaşları kullanıyor.Sonuç:Bekleyelim ve görelim;sağduyu mu kazanacak,alavere dalavere mi kazanacak.Benim tahminim:Bu coğrafyada her zaman "Ali Cengiz"kazanır.

    YanıtlaSil

Eleştiri sınırlarını aşan, kişi, grup ya da topluluğa hakaret, uygunsuz kelime, ırkçılık ve nefret söylemi içeren yorumlara yer verilmemektedir.