HÖH heyeti Türkiye'de sadece CHP'lilerle görüşebildi

Türkiye’de temeslarını sürdüren HÖH heyetinin AK Partili belediye başkanları ve valiler tarafından kabul edilmediği bildirildi. 

Sadece CHP belediye başkanlarıyla görüşen HÖH heyetinin en son Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ı(CHP), Çorlu Büyükşehir Belediye Başkanı Ünal Baysan’ı(CHP) ve Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i(CHP) makamında ziyaret etti. 

'14 DERNEK TEMSİLCİSİYLE GÖRÜŞTÜK'

HÖH Partisinden verilen bilgiye gore, belediye başkanlarının ardından heyet, İstanbul bölgesinde bulunan ve Bulgaristan’la ilgili faaliyet gösteren toplam 14 derneğin başkanları ve yönetim kurullarından birer üyenin katıldığı akşam yemeğinde buluştu.

Partiden yapılan açıklamada “Buluşmada pozitif havanın hakim olduğu, en önemli gündem maddesi ise son aylarda yaşanan gelişmelerin olduğu ve Hak ve Özgürlükler Hareketi heyetinin merak edilen sorulara büyük bir içtenlikle cevap verdi” denildi ancak derneklerin isimleri verilmedi.
Ajans Bg

3 yorum

  1. Toplantıya Hasan Azis ve Ruşen Rıza katılacaktı neden katılmadılar? Sınırı geçemediler mi yoksa ?

    YanıtlaSil
  2. Ne yapsalar boş uçak krizinden sonra zaten taraflarını seçmişlerdi sonun başlangıcı hayırlı olsun

    YanıtlaSil
  3. Türk halkı ihaneti af etmez , adında hak ve özgürlikler geçen partini anti demokratik bir şekilde genel başkanınu görevden alıyor türk duşmanı bir ülke tarafında yer alabiliyor

    YanıtlaSil

Eleştiri sınırlarını aşan, kişi, grup ya da topluluğa hakaret, uygunsuz kelime, ırkçılık ve nefret söylemi içeren yorumlara yer verilmemektedir.