HÖH: ‘Ne içerden ne de dışardan bizimle deney yapmayın’

Hak ve Özgürlükler Hareketi Partisi (HÖH) Eş Başkanlarından Mustafa Kardayı ‘Ne içerden, ne de dışardan bizimle deney yapmayın’ dedi.

Karadayı, Barutin’de 44 yıl önce isim değiştirme sırasında ölenleri anma toplantısında yaptığı konuşmada, HÖH’ü bölme denemelerinin başarılı olamadığı gibi her defasında daha da güçlü yaptığını belirterek ‘Şu anda da 1990 yılından bu yana altıncı defa aynı şey yapılıyor. Hepimiz hatırlıyoruz Mehmet Hoca parti kurdu. Güner Tahir, Osman Oktay, Kasım Dal, Nedim Gencev ve şimdi de Lütvi Mestan. HÖH’ü bölebileceklerini düşünen bu ayrılıkçıların sonu hep aynı olmuştur’ dedi.

TÜRKİYE'NİN DİPLOMATLARI KATILMADI

Barutin’deki anma toplantısına Smolian bölgesindeki tüm HÖH belediye başkanları ve muhtarlar katılırken ilk defa Türkiye Büyükelçiliği ve başkonsolosluklardan diplomatların katılmaması dikkat çekti.

HÖH’ün basın merkezinden yapılan açıklamada, toplantıya İstanbul’dan göçmen derneklerinin temsilcileri de katıldığı bildirildi ancak söz konusu derneklerin isimleri verilmedi.


Ajans Bg

6 yorum

 1. İşte şimdi sizin sonunuz geldi _____________ !!!!

  YanıtlaSil
 2. hoh daha da guclenecek. kasim dal nasil supurulduyse mestanda oyle supurulecek

  YanıtlaSil
 3. Guclenip sonra o gucu mafyanin eline verin salaklar. Rus mafyasina. Uyanin artik koyun mu kurt musunuz.

  YanıtlaSil
 4. Asıl deneyi siz yaptınıs Anavatana kafa tutmanın bedelini ilk seçimde mislisiyle ödeyeceksinis. Bulgaristan Türklerini Türkiyeden hiç kimse ayıramas.

  YanıtlaSil
 5. dişardan değilki höh kendi kendine bölünüyor , hainli afedilemez

  YanıtlaSil
 6. Sayın KARAAYI sana yakın zamanda deney neymiş gösterirler.Biraz bekle.Sen birak Tr yi Bg de bile insan içine çikamayacaksin

  YanıtlaSil

Eleştiri sınırlarını aşan, kişi, grup ya da topluluğa hakaret, uygunsuz kelime, ırkçılık ve nefret söylemi içeren yorumlara yer verilmemektedir.