HÖH'lü gençler Ahmed Doğan'dan partinin başına geçmesini istiyor

Kırcaali’de gerçekleştirilen HÖH Partisi İl Gençlik Teşkilatı Kongresinde partinin Onursal Başkanı Ahmed Doğan’ın tekrar HÖH'ün başına geçmesi istendi.

Kırcaali’ye bağlı yedi ilçe gençlik teşkilatı, Doğan’ın HÖH’ün birliğini simgelediğini belirterek tekrar genel başkanlığa dönmesini teklif etti.

Kırcaali'den önce de Vidin, Veliko Tırnovo, Pernik ve Montana il teşkilatları Doğan'ın tekrar partinin başına dönmesini teklif etmişti. 
Ajans Bg 

İLGİLİ YAZI:

Doğan'lı mı Doğan'sız mı?


HÖH yol ayrımında. Doğan, onursal başkanlıktan vazgeçecek mi... HÖH Partisi, kuruluşundan bu yana karşı karşıya kaldığı en kritik kararı vermek zorunda. Kendisine karşı düzenlenen silahlı saldırının ardından partinin başkanlığından Onursal...

1 yorum

  1. EY TÜRK KARDEŞLERİM uyanın bu Ajanın tarihini öğrenin bu kızıl komonist ajanını getirmektense PUTİNİ getirin HÖHün başına ne yazıkki insan dövüldüğü yere gidermiş bu atalar sözünü unutmayın

    YanıtlaSil

Eleştiri sınırlarını aşan, kişi, grup ya da topluluğa hakaret, uygunsuz kelime, ırkçılık ve nefret söylemi içeren yorumlara yer verilmemektedir.