HÖH’ün tabanı, 62. doğum gününde Doğan’ın mesajlarını bekliyor

62. doğum günü kutlayan HÖH Onursal Başkanı Ahmet Doğan’ın HÖH’ün üst düzey yöneticileriyle birlikte başkent Sofya’da doğum günü partisi düzenliyor.

24 Nisan tarihinde gerçekleştirilecek HÖH Ulusal Kongresi öncesinde Doğan’ın yeni seçilecek genel başkanla ilgili mesaj vermesi bekleniyor.

Doğum günü ve yılbaşı partileri benzeri toplantılarda konuşmayı ve tabana seslenmeyi seven Doğan’ın ağzından çıkacak kelimeler HÖH’ün bölge liderleri tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

Bulgar basını, Lütfi Mestan’ın Doğan’ın doğum gününde Ankara’da törenle karşılandığını belirtirken, Doğan’ın partililer önünde HÖH’e yön verecek konuşma yapmasının kaçınılmaz olduğunu savunuyor.


Ajans Bg

3 yorum

  1. Istedigi kadar mesajlari ile yonlendirsin..menfeati ve cikarlari olmayanlar buna inanmamali.....sise viskiyi ictikten sonra nasil mesaj verecekse?????? Ona ve yalamalarina bu hayati sunan (oy verenler) surunsun...vay be acaba akilli millet miyiz?????? ДОСТ insallah boyle olmaz.....

    YanıtlaSil
  2. Ahmed Doğan bu sene doğum günününde vodka içip Rusça konuşma yapması bekleniyor

    YanıtlaSil
  3. Ben size yeni para kar etme yollarini gosterecegim soyler, yalakalar da ona heykel diker tutun tarlasinda ne olacak.

    YanıtlaSil

Eleştiri sınırlarını aşan, kişi, grup ya da topluluğa hakaret, uygunsuz kelime, ırkçılık ve nefret söylemi içeren yorumlara yer verilmemektedir.