Remzi Osman: ‘Türkiye ile sorunumuz yok, problem derneklerle’

Hak ve Özgürlükler Hareketi Partisi (HÖH) eski milletvekili Remzi Osman, partinin Türkiye ile sorunu olmadığını, göçmen dernekleri ile aralarında problemlerin varolduğunu söyledi.

HÖH’ün Kırcaal İl Konferansında konuşan Osman, Türkiye’deki derneklerle aralarında sorun yaşandığını belirtti.
 Ajans Bg

6 yorum

 1. Sayın Remzi Osman şimdiye kadar seni dernekler desteklemedi mi?

  YanıtlaSil
 2. Türkiye demek dernekler demek, dernekler demek Türkiye demek Remzi Osman bunu öğrenememişsin. Dernekler demek Türklük demek, onur demek, şeref demek. HÖH'ün onur ve şerefle sorunu var demek!

  YanıtlaSil
 3. Remzi osman sizin probleminiz türklerle , tercihini anavatandan değil ruslardan yana kullanan bir hağini tabiki göçmen dernekler desteklemez sanki Türkiye deki göçmen dernekleri bulgaristan göcmenlerinden değil rus göçmenlerden oluşuyor vay halinizi

  YanıtlaSil
 4. Şerefsizin önde gideni düne kadar R.E orasını burasını yalıyordun şimdi ne olduda problem oldu

  YanıtlaSil
 5. Yapma bile ba Gullaali Remzi komşu sen 20 yilboyunca Suutcuk Bos ören yolunu birbirine bagliyacaktin ya ne olduu unuttun galiba yaani sende o senin Onursal rusyanlisi Otoriter başkanın gibi milletin gözüne baka baka yalan söyler misin. 27yilardir yalan dolan karla aldattığını bu millet artık değişti yemezler bizim partimiz DOST,dostluk ve dostlarimizla duruşumuz yanyana olacaktıryalana ve dolandırıcılığa artık paytos demenin vakti geldi de geçiyor. Dostluk ve yenilikler her zaman bizimle olsun Amiin.bir saf Rus görüşlü dolandirici için ben Dostum ve Kardeşimden Asla vaz gecemem bundan haberiniz olsun eğer bu srf kusur ise işte o kusurumuza bakmayin kardeşim Saygilar.

  YanıtlaSil
 6. Sen Türkiye'ye gel de kiminle görüşeceksin bakacağız problemli oldukların la mı promin olmadığını düşündüklerin le mi. Nankörlüğün zurnası kaç delikli olduğunu da öğrenirsin. Bakalım DS damızlıkları kaç oy alacaklar.

  YanıtlaSil

Eleştiri sınırlarını aşan, kişi, grup ya da topluluğa hakaret, uygunsuz kelime, ırkçılık ve nefret söylemi içeren yorumlara yer verilmemektedir.