11 Nisan 2016 Pazartesi

HÖH, DOST’un amaçlarının ulusal çıkarlara uyup uymadığını soruyor

HÖH Eş Başkanı Çetin Kazak, DOST Partisinin ilk kurultayının ardından yaptığı açıklamada, Lütfi Mestan’ın liderliğindeki siyasi oluşumun amaçlarının ulusal çıkarlara uyup uymayacağının görülmesi gerektiğini söyledi.
 Kazak, Kanal 3’ye yaptığı açıklamada, DOST’un özünde kuruluş toplantısında belirtilenlerle uyup uymadığının görülmesi gerektiğini kaydetti.
 Ajans Bg

5 yorum:
Write yorum
 1. Sen kendi çıkarlarını benimsemiş durumdasın. Ne çabuk unuttun Türk ve Müslüman oylarla oraya geldiğini. Seni seçen seçmenlerin hangi haklarını savundun? Suratından ve dudaklarından belli oluyor ne kadar yediğiniz. Artık hizaya geleceksiniz ve bir bir yok olacaksınız.

  YanıtlaSil
 2. YAŞASIN HÜSEYİN HAFIZOV. ALLAH DOSTLA. ŞEYTAN SARAYDAKİ İBLİS.

  YanıtlaSil
 3. hak ve ozgurluksen,baskalarinin parti kurma hakkinida savunacaksin,gerekirse bu davadan sapan onderlere bile karsi koyacaksin,sizin goreviniz partiyi kendine mal etmis,halktan uzaklasmis kisilerin avukati degil,hakki yenen,ezilenlerin yaninda olmaniz gerek.

  YanıtlaSil
 4. Bunlar korku belirtileri , belliki höhü korku sarmış ki bulgarlardan daha bulgarcı olmaya çalışıyor

  YanıtlaSil
 5. kendin olmadına üzüldüm Alah kimsenin başına getirmesin

  YanıtlaSil

Eleştiri sınırlarını aşan, kişi, grup ya da topluluğa hakaret, uygunsuz kelime, ırkçılık ve nefret söylemi içeren yorumlara yer verilmemektedir.