Naim Süleymanoğlu, DOST delegelerinin gecesine katıldı

DOST Partisinin yarın başkent Sofya’daki Ulusal Kultür Sarayı’nda (NDK) gerçekleştirilecek kuruluş kurultayına katılmak için yüzlerce delege Türkiye’den Kırcaali’ye geldi. Çeşitli şehirlerden Kırcaali'ye gelen delegeler bu akşam Kırcaali'de buluşma gecesi düzenledi. Dünyaca ünlü halterci Naim Süleymanoğlu da DOST'un buluşma gecesine katıldı. DOST delegeleri Naim'i aralarında görmekten mutlu olduklarını belirtti.
 Bursa, İzmir, İstanbul, Manisa ve diğer yerleşim yerlerinden bu akşam Kırcaali’ye gelen delegeler, kurultay öncesinde toplantı düzenledi.
 Toplantıya katılan göçmen derneklerinin temsilcileri, yarınki kuruluş kurulayı öncesinde DOST’u desteklediklerini dile getirdi.  Türkiye’den gelen delegeleri, DOST kurucularından Bahri Ömer karşıladı. 
Erdoğan Doğu, AjansBg„Джобният Херкулес“ присъства на срещата на ДОСТ


Световноизвестният щангист Наим Сюлейманоглу присъства на срещата на делагатите от новосформиращата се политическа партия ДОСТ. Преди да участват утре на учредителната конференция на ДОСТ стотици делегати от Истанбул, Бурса, Измир и Маниса пристигнаха...

9 yorum

 1. adamsin naim suleymanoglu

  YanıtlaSil
 2. ISTE BU MANZARAYA SEVINDIM SAHSEN

  YanıtlaSil
 3. İsviçre'den selamlar. Keşke orada olablseydim. Naim'in elini sıkmak isterdim.

  YanıtlaSil
 4. İspanyadanda cook selamlar yeni kurulacak olan DOST Partimize hayırlı uğurlu olsun Haltercimiz Nayim Süleyman oğlunu orada görmekten mutluluklar dileriz.

  YanıtlaSil
 5. Hani musulmandi bunlar ya raki iciyorlar
  Ha Turkiyede icemiyorlar ya bedavaya buldular ve iciyorlar zaten herhalde bedavaya geldiler ve pazartesi pasport da yatircaklar bedavaya, giderken de biraz sucuk ve rakida goturecekler sonradan gorme dilenciden donme diye bir guzel soylemimiz vardi bizim. Yarasin benim din kardeslerim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sen uyumaya devam et.kafanda iyi galiba...

   Sil
 6. İFTİRA ATMA KARDEŞ. BUNLAR SENİN BİLDİĞİN HÖH TOPLANTILARINDAN DEĞİL. BU AKŞAM MASALARDA İÇKİ YOKTU. İFTİRA ATMA.

  YanıtlaSil
 7. DOST'çu kardeşler bence hepiniz hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Daha önce çok gördük bu tür işleri. En son Kasim Dal vardı.

  YanıtlaSil
 8. Naim parasal olarak battı ve orada, burada kendine kar aramaktadır...

  YanıtlaSil

Eleştiri sınırlarını aşan, kişi, grup ya da topluluğa hakaret, uygunsuz kelime, ırkçılık ve nefret söylemi içeren yorumlara yer verilmemektedir.