18 Mayıs 2016 Çarşamba

Hasan Azis: 'Bahri Ömer'in başka yer kararı bizi bağlamaz'

HÖH ile DOST partileri arasındaki Cebel mitingi tartışması devam ediyor. 
HÖH Partisi Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Kırcaali Belediye Başkanı Hasan Azis, Cebel Belediye Başkanı Bahri Ömer’in kararının kendilerini bağlamadığını söyledi.
 Miting düzenlemek için HÖH’e Cebel’in merkezinde değil de, şehir çıkısında bir yer gösterilmesini kabul etmediklerini belirten Azis, şehir merkezi dışında bir yer gösterilmesinin hukuki gerekçeleri olmadığını savundu.
 Azis, Cebel Belediye Başkanı’in, kendilerine şehir merkezinden farklı bir yer gösterildiği talimatın kendilerini bağlamadığını kaydetti.

DOST: 'HÖH, ŞEHİR MERKEZİNDE MİTİNG YAPAMAZ'
Cebel Belediye Başkanı ve DOST partisi kurucularından Bahri Ömer, Kırcaali İdari Mahkemesi'nin HÖH yer konusundaki itirazını kabul etmediğini belirterek, HÖH Partisi avukatlarının şehir merkezinde miting düzenleyebilecekleri yönündeki yorumlarının geçerliliği olmadığını söyledi. Ömer, 'HÖH, şehir merkezi dışında gösterilen yerde miting yapabilir, mahkemenin ve belediye başkanının kararı budur' dedi. 
 Ajans Bg

2 yorum:
Write yorum
  1. Sayin belediye baskani, hangi mahkeme kararini konusuyorsunuz? Mahkeme Ana merkezde mitinge izin version,siz kendinizi nezannediyorsunuz, bulundugunuz makami HOH (ДПС) secmeni vermedi mi? Sizi secen halka bu davranisinizi nasil aciklamayi dusunuyorsunuz?

    YanıtlaSil
  2. Fahri Yumeri secenler biz Cebel Halkidir ve ilerki secimdede biz seçeceğiz Cebel Ahmed Doğanın ve çevresinin senetli malimidir sen kimsin lan senin olafi söylemenin Cebellilerin karşısında hiç bir Anlamı olmaz ve olamayacaktır 19 mayis heranki bir siyasi partinin bayramı gegil Cebelli kahramanların bayramıdır.burda bayram kutlamalarına gelen misafirlerimize Hosgelmisler deriz başımızın üstünde yerleri vardır Mantıklı olun aksi taktirde 1989 yıllarda olan biteninin bugün başımıza gelmesini istemiyoruz her halde.

    YanıtlaSil

Eleştiri sınırlarını aşan, kişi, grup ya da topluluğa hakaret, uygunsuz kelime, ırkçılık ve nefret söylemi içeren yorumlara yer verilmemektedir.