29 Mayıs 2016 Pazar

Kasim Dal: ‘HÖH artık aynı olamaz çünkü HŞHP ve DOST var’

HÖH Partisinin artık siyasette faktör olmadığını belirten HŞHP Genel Başkan Yardımcısı Kasim Dal, statükoyu korumak için elinden geleni yapacaklarını söyledi.
Kasim Dal:HÖH iktidarda olduğu zaman güç gösterebilir. Bu yüzden şimdi çabalıyorlar. Bunu Cebel’de anma törenlerinde de gördük. Ancak unutuyorlar ki, artık başka partiler de var. Bizimkisi ve DOST partileri de var.
HÖH’ün ayakta kalmaya çaba gösterdiğini ifade eden Dal, HÖH'ün ülküleri, amaçları ve hedefleri olmadığını ve yine bu parti tarafından oluşturulan modelin korunması için çırpındıklarını savundu. 
Ajans Bg

8 yorum:
Write yorum
 1. Bakıyorum da Dal ilk defa DOST partisinden bahsediyor. Yakınlaşma başladı galiba. Azcık düşünebiliyorsa DOST'a el uzatması gerekiyor. Tabi DOST'un elini uzatması da gerekir.

  YanıtlaSil
 2. BU ARADA DOST İLK ÖLÜMCÜL HATASINI YAPMAYA BAŞLADI. DÜNE KADAR HÖH PARTİSİNİN AZILI SAVUNUCULARI OLAN İNSANLARLA YEREL BAZDA ÇALIŞMAYA BAŞLADI.

  YanıtlaSil
 3. Denemekten fayda vardır demek ki. DOST'un bari ideolojisi var. HÖH'ün ideolojisi para para ve yine para. Liberalizim ticareti.

  YanıtlaSil
 4. Ne hşhp,ne de dost,bir tek kendi bölgelerinde güçlüdürler.Her neysem ,5 % 'li brarajı atlatamazlar.HÖH yine de üçüncü hen güçlü partidir.

  YanıtlaSil
 5. HÖH %5 barajı geçebilecek mi acaba?

  YanıtlaSil
 6. Kasım Dal'ın partisinde sadece Kasım ve Dal kaldı. Herkez DOST abicim.

  YanıtlaSil
 7. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 8. Kasim aga, bu sizin Kircali temsilcisi, tam bir "Kor Cahil",
  Bununla nereye kadar, be Kasim aga?

  YanıtlaSil

Eleştiri sınırlarını aşan, kişi, grup ya da topluluğa hakaret, uygunsuz kelime, ırkçılık ve nefret söylemi içeren yorumlara yer verilmemektedir.