HÖH ve HŞHP arasında Bekir Bozdağ mücadelesi

6 Ağustos 2013 Salı

Share this history on :
Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’ın Bulgaristan ziyareti öncesinde Bulgaristan’daki ilk durağı olan Ruen İlçesi karıştı. 

Bulgar basını, Bozdağ’ın Ruen’in Lülyakovo’daki otomobil yedek parça üretim tesisini ziyaret edeceğini, ancak tesisin Kasim Dal’a yakın işadamı Nejdet Kuş’a ait olduğunu yazıyor.
Lülyakovo’da, Bozdağ’ın işadamı Nejdet Kuş tarafından karşılanacak olması, Hak ve Özgürlükler Hareketi Partisinin (HÖH) yerel yöneticilerini rahatsız etti. Yerel gazeteciler, HÖH’ün kendi muhtarlarına Bozdağ’ın katıldığı etkinliklere gitmelerini yasakladığını belirtiyor.
Aynı şekilde HÖH’ün yerel temsilcileri bölgedeki köyleri dolaşarak, Bozdağ’ın katılacağı bayram kutlamasına gitmemeleri için insanları uyardığı bildirildi.
Ajans Bg

İLGİLİ HABER:

Bekir Bozdağ bayramda Bulgaristan'da olacak


İlk defa Ajans Bg'nin duyurduğu haber, Bozdağ'ın Basın Müşavirliği'nden doğrulandı.  Yurtdışı Türkler'den Sorumlu Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ Ramazan Bayramı'nı Bulgaristan'daki soydaşlarla...Bakir Bozdağ ile birlikte YTB Başkanı Kemal Yurtnaç da geliyor

Başbakan Yardımcısı Sayın Bekir Bozdağ, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar (YTB) Başkanı Kemal Yurtnaç ve beraberindeki heyet ile birlikte 6-8 Ağustos tarihlerinde Bulgaristan'da...

0 коментара:

Yorum Gönderme

Eleştiri sınırlarını aşan, kişi, grup ya da topluluğa hakaret, uygunsuz kelime, ırkçılık ve nefret söylemi içeren yorumlara yer verilmemektedir.